T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI DOLAR: 2.2527 EURO: 3.0563       MAVİ TUR ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Marmaris Fethiye Mavi Tur

 
Tur Kodu   108 Marmaris Fethiye Mavi Tur
Tur Tarihi Seçin  
     
   
Hareket Yeri: : B. Marmaris Yat Marina
Ziyaret Edilecek Yerler: : Marmaris - Ekincik Koyu - Domuz Adası - Cleopatra Hamamı Koyu - Bedri Rahmi Koyu - Göcek Adası - Tarzan Koyu - Samanlık Koyu - Fethiye
     
%25   710 TL Çift Kişilik Kabinde Kişi Başı: 540 TL'den Başlayan Fiyatlarla..
  1120 TL Kabinde Tek Kişi: 840 TL'den Başlayan Fiyatlarla..
     

Tur Programı

  MARMARİS - FETHİYE MAVİ TUR

4 GECE 5 GÜN   / 4 GECE YAT KONAKLAMASI

06.Mayıs - 25.Ekim 2014Tarihleri Arasında Her Salı ve Cumartesi Kesin Hareket

‘’ Mavi ye Yolculuk Hiç  Bu Kadar Ulaşılabilir Olmamıştı ’’

1. GÜN: MARMARİS & EKİNCİK KOYU

           Saat 15.30’dan itibaren sizleri karşılayacak görevlilerimiz eşliğinde kamaralarınıza yerleşebilirsiniz. Erken gelen misafirlerimiz eşyalarını dilerse Aborda Yatçılık ofisine bırakabilirler. Eğer bütün misafirlerimizin liman çıkış işlemleri tamamlanırsa geceyi geçirmek üzere Marmaris Limanından ayrılarak Ekincik Koyu'na hareket ediyoruz. Aksi takdirde geceyi limanda geçiriyoruz. Çıkış yapamadık diye üzülmeyin! Tatilinize çılgınca eğlenerek başlamak isterseniz Barlar Sokağı yanı başınızda! 

2. GÜN: DOMUZ ADASI & KLEOPATRA KOYU & BEDRİ RAHMİ KOYU

       Kaptanın size bir sürprizi var!... Mürettebatını güneş doğmadan uyandırdı ve siz uyurken teknemizi harekete geçirdi bile. Ekincik'ten Göcek 12 Adalar bölgesindeki Domuz Adası'na geldik. Aslında İsmi Prens Adası olan bu saklı, cennette, eskiden çok sayıda domuz olduğundan bölge halkı domuz adası olarak dilden dile dolaştırmış.  Kahvaltı ve yüzme molasından sonra Cleopatra Hamamı Koyu'na gidiyoruz. Cleopatra Hamamı Koyu, çok sayıda çam ağacıyla dolu büyük bir koy ve koyu maviden kıyıya yaklaştıkça açık maviye giden bir denizi ve koyun batı kısmında bazı tarihi eserleri var. Mite göre, Cleopatra'nın Anadolu kıyılarını ziyaretlerinden birinde, yakın arkadaşları bir sıcak su kaynağı bularak ona bir hamam inşa etmeye karar verirler. Adını bu hamam kalıntılarından alan koyumuzda, öğle yemeğimizi aldıktan sonra dilerseniz yüzebilir ve gezintiye çıkabilirsiniz. 5 çayımızı ünlü ressam Bedri Rahmi Koyu'nda alıyoruz. Asıl adı Taşyaka olan bu koyda ağaçlar arasında bir kayaya yapılmış balık resmi dikkati çeker. Bu resmi 1974 yılında bir mavi yolculuk esnasında Bedri Rahmi Eyüboğlu yapmıştır. O günden beri Taşyaka, "Bedri Rahmi koyu" olarak anılır. Akşam yemeğimizi burada alıyor ve keyifli bir akşamın ardından geceyi de bu koyda geçiriyoruz.

3. GÜN: GÖCEK ADASI & TURUNÇ & TARZAN KOYU

  Kahvaltıdan sonra Göcek Adası'na hareket ediyoruz. Göcek ’e en yakın ada olduğundan buraya Göcek Adası deniliyor. Yüzme molası ve öğle yemeğinin ardından ortak alınacak bir kararla Turunç ya da Tarzan Koyu'na gidiyoruz. Akşam yemeği ve geceyi burada geçiriyoruz.  

4. GÜN: SAMANLIK KOYU & FETHİYE

  Kahvaltı sonrası çam ormanları ile denizin birleştiği, yeşil ile mavinin ahengine turkuaz eşlik etmesine tekrar tanık olacağınız,  Samanlık Koyu'na gidiyoruz. Yüzme molasının ardından öğlene doğru Fethiye Limanı'na giriş yapıyoruz. Dilerseniz Fethiye'yi gezme imkânı bulabilirsiniz. Geceyi Fethiye Limanında geçiriyoruz.

5. GÜN: FETHİYE

                 Son kahvaltımızı aldıktan sonra, hafızalarımızdaki onlarca güzel hatıra ve kurduğumuz dostluklar eşliğinde vedalaşarak,  sizleri düzenlediğimiz başka bir Mavi Yolculuk Turumuzda aramızda görmek ümidi ile bu eşsiz Marmaris - Fethiye Mavi Turumuzu sonlandırıyoruz.

HATIRLATMA: İlk gece ve son gece yat limanında demirlenecektir..İlk gün servis akşam yemeği ile başlıyor.

12