T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI DOLAR: 0 EURO: 0       MAVİ TUR ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Göcek Fethiye Göcek Mavi Tur

 
Tur Kodu   109 Göcek Fethiye Göcek
TUR
Tur Tarihi Seçin  
     
   
Hareket Yeri: : Göcek Yat Marina
Ziyaret Edilecek Yerler: : Göcek Limanı - Zeytinli Ada - Tersane Adası - Cleopatra Hamamı Koyu - Kelebekler Vadisi - Ölüdeniz - Gemiler Adası -Fethiye - Turunç - Ağa Limanı - Bedri Rahmi Koyu - Sıralıbük - Sarsala - Yassıcalar - Osman Ağa Koyu
     
%25   1035 TL Çift Kişilik Kabinde Kişi Başı: 775 TL'den Başlayan Fiyatlarla..
  1225 TL Kabinde Tek Kişi: 920 TL'dan Başlayan Fiyatlarla..
     

Tur Programı

 

                                     GÖCEK - FETHİYE - GÖCEK MAVİ TUR

                                 7 GECE 8 GÜN   / 7 GECE YAT KONAKLAMASI

                       05,05 – 20,10 Tarihleri Arasında  Her C.tesi Kesin Haraket

                         ‘’ Mavi ye Yolculuk Hiç Bu Kadar Ulaşılabilir Olmamıştı ’’

 

1. GÜN : GÖCEK & ZEYTİNLİ ADA

Saat 15:30’ dan itibaren sizleri karşılayacak görevlilerimiz eşliğinde kamaralarınıza yerleşebilirsiniz. Erken gelen misafirlerimiz eşyalarını dilerse Aborda Yatçılık ofisine bırakabilirler. Eğer bütün misafirlerimizin liman çıkış işlemleri tamanlanırsa geceyi geçirmek üzere Zeytinli Ada'ya doğru hareket ediyoruz. Bütün misafirlerimizin liman çıkış işlemleri tamamlanmazsa ilk geceyi Göcek Liman'da geçiriyoruz.

Tekne ve yolcuların durumuna göre ilk gün Fethiye Lima'nında buluşma gerçekleşebilir ve Konaklama veya hareket Fethiye Lima'nından yapılabilir.

2. GÜN : TERSANE ADASI & CLEOPATRA HAMAMI KOYU

  Kahvaltıdan sonra yüzme molası için Fethiye körfezi`ndeki en büyük adalardan birine Tersane Ada’sına gidiyoruz. Bu adada bulunan antik kalıntılar arasında yıkılmış bir gözetleme kulesi ve kısmen korunmuş bir mezar ilginizi çekebilir. Geçmiş kücük gemilerin yapım,bakım ve onarımının yapıldığı tersane nedeni ile tersane adası adını almış. Ancak bizi daha çok ilgilendiren bu adanın tertemiz berrak sularında yüzmenin tadı olacak. Öğle yemeğinin ardından yüzmeye devam edebiliriz. Güneşin denizle buluştuğu saatlerde geceyi geçireceğimiz Hamam Koyu'na varmış oluyoruz. 

3. GÜN : KELEBEKLER VADİSİ & ÖLÜDENİZ & GEMİLER ADASI

  Siz uyurken kaptan çoktan demir aldı bile. Kaptanın bugün size ufak bir sürprizi var; kahvaltınızı dünyaca ünlü Kelebekler Vadisi'nde alacaksınız! Öğle yemeğini ise cennetin yeryüzündeki yansıması olan Ölüdeniz'de yiyoruz. Öğle yemeğinden sonra Kayaköy'e doğru yürüyüşe çıkıyoruz. Akşamüstü Gemiler Adası'na ulaşmak için acele ediyoruz. Çünkü kaptanımızın bir tavsiyesi var; harabelere çıkıp etkileyici bir manzara eşliğinde gün batımınız seyredeceğiz!

4. GÜN : FETHİYE & TURUNÇ

  Fethiye yakınlarında kahvaltımızı aldıktan sonra limana gidip Fethiye ve civar köylerdeki tarihi yerleri keşfe çıkıyoruz. Geceyi geçireceğimiz yer ise sadece bedeninizin değil ruhunuzun da dinlendiğini hissedeceğiniz Turunç Koyu...

5. GÜN : AĞA LİMANI & BEDRİ RAHMİ KOYU & SIRALIBÜK KOYU

  Kahvaltımızı Ağa Limanı'nda aldıktan sonra dilerseniz tepedeki harabelerde yürüyüş yapıp, büyüleyici manzara eşliğinde fotoğraf çekebilirsiniz. Öğle yemeğimizi Bedri Rahmi Koyu'nda alıyoruz. Burada kaya mezarlarını görüp tarihe tanıklık edebilirsiniz.Adını ünlü ressam Bedri Rahmi’den alankoyun asıl adı Taşyaka olan Bu koyda ağaçlar arasında bir kayaya yapılmış balık resmi dikkati çeker. Bu resmi 1974 yılında bir mavi yolculuk esnasında Bedri Rahmi Eyüpoğlu yapmıştır ve o günden beri Taşyaka, "Bedri Rahmi koyu" olarak anılır.  Akşam yemeği ve eğlenceli bir gecenin ardından uykuya daldığımız yer ise Sıralıbük Koyu.

 

6. GÜN : SARSALA KOYU & YASSICALAR

  Kahvaltıdan sonra Sarsala Koyu'na varmak üzere demir alıyoruz. Sarsala, eskiden Dalaman Ovasını kaplayan “Hidiv Abbas Paşa Çiftliği’nin iskelesiimiş. Diğer ziyaret ettiğimiz diğer koyların aksine sarsala, işletmeler,şezlonglar ve beach voleybol sahası da olan plaja sahip bir koydur, Günün büyük kısmını burada geçirdikten sonra geceyi geçirmek üzere Yassıcalar'a doğru hareket ediyoruz. 

7. GÜN : OSMAN AĞA KOYU & GÖCEK

  Kahvaltıdan sonra Osman Ağa Koyu bizi bekliyor. Öğle yemeğinin ardından kaptan yüzme molası vermek bizi Göceğ’in Dünya’ya nam saldığı meşhur koylarını gezdiriyor. Ardından son gece konaklamamızı geçireceğimiz Göcek Adası'na gidiyoruz. 

8. GÜN : GÖCEK

      Son kahvaltımızı aldıktan sonra, hafızalarmızdaki onlarca güzel hatıra ve kurduğumuz dostluklar eşliğinde vedalaşarak,  sizleri düzenlediğimiz  başka bir Mavi Yolculuk Tur 'umuzda, aramızda görmek ümidi ile bu eşsiz Göcek – Fethiye - Göcek Mavi Tur ’umuzu sonlandırıyoruz.

 

 

HATIRLATMA : İlk gece ve son gece yat limanında demirlenecektir. İlk gün servis akşam yemeği ile başlıyor.

 

22