T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI DOLAR: 0 EURO: 0       MAVİ TUR ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

ABORDA YATÇILIK

    

      Aborda Yatçılık Gıda ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. olarak 30 yıldan uzun süredir. Mavi Yolculuk hizmeti veriyoruz. 1980’li yılların başlarında şu an ki Bodrum Marina’da balıkçılardan başka Mavi Yolculuk ile alakalı neredeyse kimseler yoktu. İstanbul’dan bir Gulet getirdik ve Mavi Yolculuk serüvenine başladık. Yaklaşık 16 yıllık tecrübelerden sonra artık Profesyonel olduğumuzu düşünerek 1996 yılında A gurubu lisansı ile Lithos Turizm & Yat Acentesi‘ni kurduk. Yurtdışı ’ndan büyük tur operatörleri ile antlaşmalar yaparak yoğun bir çalışma temposuna girdik. Yurtiçi operatörler de bu kervana eklenince Lithos Turizm & Yat Acentesi üzerindeki yükümlülükler ve sorumluluklar artmaya başladı. Her şey den önce insanlara hayallerindeki tatili sunuyor ve ülkemizin tanıtımını da yapıyorduk. Küçük aksaklıklar birçok çalışmayı sıkıntıya sokabilirdi ve buna izin veremezdik. Bu sebeple daha kurumsal bir yapı gereksinimi duyduk ve 15.08.2005 tarihinde Aborda Yatçılık Gıda ve Turizm Ticaret Ltd. Şti.‘ yi kurarak Lithos Turizm & Yat Acentesi’ni Aborda Yatçılık Gıda ve Turizm Ticaret Ltd. Şti. bünyesine eklendik. Böylece daha güçlü ve kurumsal bir yapı kazandık. Şimdi Aborda Yatçılık olarak,  Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’ne 121033/803 sicil numarası ile kayıtlı 30 yılı aşkın deneyime ve genç kadrosunun dinamizmine sahip güçlü bir yapı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hem kendi müşterilerimize hem de Yurtiçi ve Yurtdışı’nda çalıştığımız 100’ün üzerindeki tur operatörlerimizin müşterilerine sorunsuz bir şekilde Mavi Yolculuk ­ hizmeti veriyoruz. Aborda Yatçılık olarak her yıl daha da yükselen portföyümüz ile ülkemiz turizmine, atkılarımız artarak devam ettirmektedir.

Amacımız;  

Mavi Yolculuk organizasyonlarımızdaki hizmet standartlarımızı ve potansiyelimizi her geçen gün daha da yükselterek;

·         Müşterilerimize düşlerindeki tatil i kusursuz bir şekilde yaşatabilmek,

·         Mavi Yolculuk çalışmalarımız ile ülkemiz turizm ine daha büyük katkı ve katma değer sağlamak,

·         Mutlu personel = mutlu müşteri anlayışı ile çalışanlarımızın maddi ve manevi refahını arttırmaktır.

 

Misyonumuz;

 

   Türkiye'nin incisi Ege ve Akdeniz’in muhteşem doğası, tarihi ve berrak suları ile ünlü koylarına; ülkemiz vatandaşları ve dünya milletlerine, kaliteli hizmet ve ulaşılabilir fiyatlar ile düzenlediğimiz Mavi Yolculuk tur  larımıza katılımlarını arttırarak dünyanın bu çok özel yerlerini, dinlenirken keşfetmelerini sağlamak ve ülkemizin tanıtılmasında pay sahibi olmaya devam etmektir.

 

Ürünlerimiz;

 

Aborda Yatçılık olarak müşterilerimizin Mavi Yolculuk tur larımıza katılımını, iki ana kategorideki ürünlerimiz ile sağlıyoruz. Bunlar;

 

1.   Mavi Yolculuk | Mavi Tur Özel Yat Kiralama; kendi aralarında gruplar oluşturan müşterilerimizin taleplerine özel , kiralama yapabilecekleri Yat lar temin ederek, Mavi Yolculuk hizmeti veriyoruz. Müşterilerimiz, Mavi Yolculuk rotalarını belirleyerek dilerlerse Tam Pansiyon konaklama dâhil yâda kendi yiyecek ve içeceklerini getirerek personeli ile birlikte Özel Yat Kiralama yapabiliyorlar. Aborda Yatçılık olarak müşterilerimizin taleplerine göre aşağıdaki kategorilerdeki Özel Yat Kiralama ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.

 

·         Yerli Yapım Ahşap Yat lar ( Gulet ler )

 

-          Standart Ahşap Yat lar

-          Klimalı Standart Ahşap Yat lar

-          Luxe Ahşap Yat lar

-          De luxe Ahşap Yat lar

-          V.I.P Ahşap Yat lar

-           

·         Modern Yat lar

 

-          Motor Yat lar

-          Mega Yat lar

-          Bear Boat ( Yelkenli ) Yat lar

 

2.   Mavi Yolculuk | Mavi Tur Kabin Kiralama; Tatillerini Mavi Yolculuk yaparak geçirmek isteyen ancak Mavi Yolculuk tur larımıza grup olarak değil de tek başına ya da birkaç arkadaşı ile münferit katılmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz hizmetimizdir. Aborda Yatçılık olarak müşterilerimizin taleplerini ve güvenliklerini göz önünde bulundurup, uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile harmanlayarak hazırladığımız kesin kalkışlı Mavi Yolculuk tur larımız için belirlediğimiz rotalardan talep ettiklerine, Mavi Yolculuk tur larımıza çıkacak yatlarımızdaki kabinleri kiralayarak münferit katılımlarını sağlıyoruz. Kesin kalkışlı Mavi Yolculuk tur larımız şu şekildedir.

 

·         Bodrum – Gökova – Bodrum Mavi Tur ; 7 Gece 8 Gün, Cumartesi, Pazar, P.tesi hareket

 

·         Bodrum – İngiliz Limanı Mavi Tur : 3 Gece 4 Gün, Cumartesi, Pazar, P.tesi hareket

 

·         İngiliz Limanı – Bodrum Mavi Tur : 4 Gece 5 Gün, Salı, Çarşamba, Perşembe hareket

 

·         Marmaris – Fethiye – Marmaris Mavi Tur ;7 Gece 8 Gün, Cumartesi hareket

 

·         Marmaris – Fethiye Mavi Tur ; 4 Gece 5 Gün , Cumartesi hareket

 

·         Fethiye – Marmaris – Fethiye Mavi Tur ;7 Gece 8 Gün, Cumartesi hareket

 

·         Fethiye – Marmaris Mavi Tur ; 3 Gece 4 Gün , Cumartesi, Salı, Çarşamba hareket

 

·         Göcek – Fethiye – Göcek Mavi Tur ; 7 Gece 8 Gün, Cumartesi hareket

 

·         Antalya – Kekova –Antalya Mavi Tur ; 7 Gece 8 Gün, Cumartesi, Pazar, P.tesi hareket

 

·         Bodrum – Yunan Adaları – Bodrum Mavi Tur ; 7 Gece 8 Gün, Pazar hareket

 

·         Bodrum – Bodrum (Bodrum Rüyası) Mavi Tur ; 3 Gece 4 Gün & 4 Gece 5 Gün alternatif program

     Aborda Yatçılık olarak yurtiçi ve yurtdışında birçok tur operatörü ile ortak kampanyalar düzenleyerek sizlere daha ulaşılabilir ve daha kaliteli hizmet verebilmek için gayretlerimizi sürdürmekteyiz. Kendi müşterilerimize ve çalıştığımız tur operatörlerimizin müşterilerine vaat ettiğimiz hizmetleri yerine getirebilmenin verdiği mutluluğu her geçen sene artan portföyümüz ile pekiştirmekteyiz. 2011 Sezonunda 2500 kişi ye 17.850 geceleme ile Yerli ve Yabancı konuklarımıza Mavi Yolculuk , hizmetini sunan şirketimiz Bodrum Limanı başta olmak üzere her hafta 15 -20 guletini Mavi tur  a çıkarmıştır.

      Siz değerli müşterilerimizin ve tur operatörlerimizin destekleri ile şirketimizin 2012 yılındaki hedefi; mevcut Yat filomuzu, hizmet standartlarımızı daha da yükseltmek ve 3000 kişiye Mavi Yolculuk Tur hizmeti vererek 25.000 gecelemeye ulaşmak olarak belirlenmiştir.