T.C. MERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI DOLAR: 2.2527 EURO: 3.0563       MAVİ TUR ERKEN REZERVASYON FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Gocek Fethiye Mavi Tur

 
Tur Kodu   115 Göcek Fethiye
TUR
Tur Tarihi Seçin  
     
   
Hareket Yeri: : Göcek Yat Marina
Ziyaret Edilecek Yerler: : 1.Gün: GÖCEK LİMAN 2.Gün:YASLICA ADASI – ZEYTİN ADASI 3.Gün : BOYNUZ BÜKÜ KOYU - TERSANE ADASI 4.Gün:TAVŞAN ADASI – FETHİYE LİMAN 5.Gün TRANSFER GÜNÜ
     
%25   710 TL Çift Kişilik Kabinde Kişi Başı: 540 TL'den Başlayan Fiyatlarla..
  1120 TL Kabinde Tek Kişi: 840 TL'den Başlayan Fiyatlarla..
     

Tur Programı

GÖCEK FETHİYE  4 GECE 5 GÜNDÜZ  MAVİ TUR-Salı çıkışlı
1.Gün (4.Gün) : Sabah 15:00'da tekneye biniş  ve tanışma kokteyli.  Konuklarımızın tamamı gelirse Göcek Adası'na varış ve yüzme molası.  Akşam yemeği ve yüzme molası burada yapılacak. Ya da Göcek Yat Limanında yemekten sonra serbest zaman (1.Gece).

2. Gün(5.Gün) : Kahvaltıdan sonra Tersane Adası'na hareket edilmekte. Öğle yemeği koy içinde ki tarihi köyü seyrederek keyiflice yiyerek yaşıyoruz.  Yüzme molasının ardından Bedri Rahmi Koyunda 5 çayı ,  akşam yemeği ile geceleme burada (2.Gece).

3.Gün(6.Gün) : Sabah çok erken hareket ederek kahvaltı zamanı Kelebekler Vadisi’ne  gidiyoruz. Sahile çıkıp vadinin en sonundaki şelaleye görmek isteyen konuklar için buradayız. Öğle yemeğinden sonra Ölüdeniz’de yüzme molası. Buradan ayrılmak zor fakat  Gemiler Adası’na geçiyoruz. Adanın tepesinden gün batımını kaçırmamak gerek. Kıyıdaki batık kentin izleri üzerindeki harika kumsala bırakıyoruz kendimizi.  Akşam yemeği ve geceleme burada. (3.Gece).

4.Gün(7.Gün): Kahvaltıdan sonra birbirinden güzel tabiat harikası koyların arasından seyir ederek Büyük Samanlık koyuna geliyoruz. Öğle yemeği burada . Sıcak sigara böreği ile çay-kahve molası  Boncuklu Koyunda. Akşam yemeği ve konaklama burada. (4.Gece).
5.Gün(8.Gün) : Kahvaltı sonrası Fethiye Yat Limanı'na girilir ve güzel anılarla teknemizden veda edilir.

740